014959
krasnal-2

Zajęcia dodatkowe

wiewiorka
Superhero kids

Zajęcia Dodatkowe

Rytmika :

Zajęcia z rytmiki są dla naszych Maluszków doskonałą okazją do rozwijania ich dziecięcej wrażliwości muzycznej. Prowadząca zajęcia śpiewa z dziećmi przy akompaniamencie pianina, ćwiczy ich poczucie rytmu, rozbudza wyobraźnię muzyczną i aktywność twórczą. Zajęcia prowadzi p. Anna Nazarczuk.

 piątek godz. 8.45-9.10 gr. IV
                        9.10-9.30 gr. I
                        9.30-9.50 gr. II
                        9.50-10.15 gr. III
                       

Gimnastyka korekcyjna:

Jednym z podstawowych elementów wpływających na zdrowy i harmonijny rozwój dziecka jest prawidłowa postawa ciała oraz nabywanie nawyku prawidłowej postawy. Zajęcia z gimnastyki prowadzone są w formie kreatywnych zabaw ruchowych, ćwiczeń z wykorzystaniem przyborów i urządzeń sportowych. Gimnastykę prowadzi p. Monika Łajdych.

środa godz. 10.00-12.30

Logopeda:

To właśnie na tych zajęciach dzieci na wesoło wykonują przysłowiową gimnastykę buzi i języka. Dzieci realizują indywidualne programy logopedyczne – zależnie od swoich predyspozycji i potrzeb. Logopedię prowadzi p. Mariola Jankowska.

środa godz. 8.30-14.00

Psycholog:

 Może on pomóc dziecku polubić przedszkole i dobrze się w nim zaaklimatyzować. Te pozytywne doświadczenia ułatwią później dziecku szkolny start. Poza tym  prowadzi obserwacje dzieci, dotyczącej oceny funkcjonowania różnych sfer podlegających rozwojowi, współpracuje z nauczycielami w celu minimalizowania skutków zakłóceń i/lub zaburzeń rozwojowych występujących u dzieci ,współpracuje z nauczycielami w celu inicjowania różnych form pomocy wychowawczej, wspiera nauczycieli i rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Zajęcia prowadzi p. Marcelina Westphal.

wtorek godz. 8.00-12.00

czwartek godz. 8.00-10.00

 

Język Angielski:

uczymy dzieci języka poprzez zabawę: śpiewając anglojęzyczne piosenki, używając anglojęzycznych wyliczanek, stosując anglojęzyczne polecenia w trakcie gier i zabaw ruchowych. Dbamy aby Maluszki przyswajały nowe słowa i ich znaczenie w sposób intuicyjny, naturalny, w  najprostszych sytuacjach. Zajęcia prowadzi p. Wiktor Nadolny.

Język angielski

środa 11.00-11.15 gr. I
           11.15-11.30 gr. II
           11.30-12.00 gr. IV
           12.00-12.30 gr. III

piątek 10.30-10.45 gr. I
            10.45-11.00 gr. II
            11.00-11.30 gr. III
            11.30-12.00 gr. IV

Język angielski dodatkowy
poniedziałek 14.00- 14.30 gr. I i II
                       14.30-15.00 gr. III
                       15.00-15.30 gr. IV

Eksperymenty:

Eksperymenty to zajęcia szeroko nawiązujące do nauk przyrodniczych i ścisłych, jak chemia czy fizyka. W ich trakcie dzieci mają okazje badać reakcje i zjawiska w bezpiecznych warunkach pozwalających kontrolować wszelkie istotne czynniki oraz poddawać ich przebieg oraz wynik dokładnej i wnikliwej obserwacji. Dla naszych Przedszkolaków jest to świetna zabawa na rzecz naukowego rozwoju

cały rok

Relaksacja:

Relaksacja to najbardziej cichy, spokojny i leniwy moment dnia w Przedszkolu. W tym czasie w młodszych grupach dzieci odpoczywają na leżaczkach, a w starszych słuchają opowiadań, bajek, słuchają muzyki relaksacyjnej, bawią się w zabawy dowolne, biorą udział w zajęciach wyciszających duszę i ciało. To dawka spokoju po długim i ciężkim dniu pracy Przedszkolaka

cały rok

JUDO:

Zajęcia nastawione są na zapewnienie prawidłowego rozwoju emocjonalnego i fizycznego dzieci. Uczą dyscypliny, odpowiedzialności, pracy w zespole i poczucia własnej wartości. Rozwijają kreatywność, świadomość możliwości dziecka. Program ukierunkowany jest na naukę poprzez zabawę i zdrową rywalizację. 

środa od 14.00-15.00

Religia- gr III i IV: poniedziałek 10.45- 11.45

Piłka nożna

Zajęcia prowadzone są za pomocą zabaw i gier edukacyjnych, dzięki czemu każdy trening jest wielką przygodą dla dziecka. Ćwicząc razem z rówieśnikami na terenie przedszkola, dzieci mają szanse rozwijać swoje zdolności fizyczne, koordynację, postrzeganie oraz równowagę pod czujnym okiem trenera.

wtorek 14.00-15.00

 

Robotyka

Podczas warsztatów budować będziemy maszyny, pojazdy, zwierzęta, dinozaury i wiele innych ciekawych robotów. Dzieci uczą się jak za pomocą aplikacji zainstalowanej na tablecie wprawić roboty w ruch. Zajęcia z robotyki świetnie rozwijają sprawność manualną dzieci, uczą kreatywnego, przestrzennego myślenia, kształtują zdolności matematyczne.

piątek 14.00-15.25  

Ta strona korzysta z plików Cookies. korzystając z niej wyrażasz na to zgodę.

Skip to content