014959
krasnal-2

Zadania dla Małych Sportowców

wiewiorka

Zadania dla Małych Sportowców

 

Oto zadania od trenera piłki nożnej, pana Patryka- dla dzieci, które chodzą w naszym przedszkolu na zajęcia piłkarskie.

Drodzy Rodzice,
w obliczu aktualnych wydarzeń i sytuacji, która zmusza nas do pozostania w domach w najbliższych tygodniach uprzejmie proszę o przekazanie dzieciom poniższej wiadomości oraz informacji, które pozwolą im aktywnie, a także efektywnie zagospodarować wolny czas.

1. Mali Sportowcy, w miarę możliwości w czasie wolnym od nauki czy obowiązków domowych zapoznajcie się z poniższymi ćwiczeniami indywidualnej techniki użytkowej, gorąco zachęcam do codziennych ćwiczeń poszczególnych elementów, których testy wykonamy po powrocie do treningów. Jeżeli nie dysponujecie piłką do piłki nożnej możecie użyć piłki w dowolnym rozmiarze lub balona, Waszym głównym celem poza zachowaniem bezpieczeństwa jest dobra zabawa i codzienny postęp w doskonaleniu techniki.

Link: https://www.youtube.com/playlist?list=PLQdYshWuguFjW5kzek3XZHJbn5faXPa-7

2. Mali Sportowcy, poproście rodziców bądź starsze rodzeństwo o wydrukowanie poniższych kolorowanek, dwie z nich pokolorujcie według własnego pomysłu czy upodobań z kolei trzecią pokolorujcie w barwy naszej akademii tj. żółto, biało, czarne. Gotową pracę za pośrednictwem rodziców prześlijcie w formie zdjęcia w komentarzu pod w/w postem. Przesłane prace dokumentujące wykonanie zadania pozwolą nam stworzyć wystawę.


3. Mali Sportowcy, razem z rodzicami czy rodzeństwem wykorzystajcie poznane gry i zabawy, które najbardziej przypadły Wam do gustu oraz sprawiają Wam najwięcej radości, a które można bezpiecznie przeprowadzić w domu.

Zabawy, które nie powinny zagrozić Wam, pozostałym domownikom czy wyposażeniu wnętrza to między innymi Dentysta, Baba Jaga Patrzy, Kto Pierwszy Ten Lepszy (kto pierwszy dotknie piłki lub innego przedmiotu pomiędzy Wami po wcześniejszym wykonaniu zadania ruchowego np. dotknięcie odpowiedniej części ciała, a następnie przedmiotu), Walki Sportowców (walki na dotknięcie kostki, kolana, dłoni w różnych postawach czy pozycjach), Domowe Tory przeszkód.

Przedstawcie nasze zabawy innym, pokażcie jak aktywnie można razem spędzić wolny czas.
Pamiętajcie również, że brak treningów nie oznacza braku obowiązków zarówno domowych jak i przedszkolnych czy treningowych.
Życzę Wam jak i najbliższym spokoju, cierpliwości, a przede wszystkim zdrowia.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej : http://ukstalentpoznan.pl/ lub na klubowym profilu facebookowym https://www.facebook.com/ukstalentsp19poznan/

Opłaty a koronawirus !!!

W ostatnich dniach większość klubów zawiesiła zajęcia treningowe z powodu zagrożenia spowodowanego pandemią Koronawirusa. Pod wieloma postami z tą informacją jako pierwsze pojawiło się pytanie: „Czy składki też zostaną zawieszone?”.
Drodzy Rodzice, w wielu przypadkach zawieszenie składek najbardziej dotknęłoby nas trenerów.
Uwierzcie, że brak treningów jest dla nas tak samo smutny jak dla Waszych dzieci. My kochamy swoją pracę, tęsknimy za naszymi podopiecznymi i nie możemy doczekać się powrotu na boisko. Wolny czas wykorzystujemy na przygotowanie planów, konspektów, czytanie książek trenerskich czy analizę meczów. To nasza praca, ale i wielka pasja.
Rozumiemy, że ciężko płacić za treningi, które się nie odbyły, ale Wy doskonale wiecie, że po powrocie znowu będziemy Waszym dzieciom poświęcać więcej czasu od tego, za który są opłaty .
Do zobaczenia !
Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd i sztab szkoleniowy
UKS Talent Poznań

W razie jakichkolwiek wątpliwości służę pomocą,
ze sportowym pozdrowieniem
Patryk Kochański 500 466 814

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content