014959
krasnal-2

Podjęcie pracy przedszkola po 25 maja

wiewiorka

Podjęcie pracy przedszkola po 25 maja

 

Poznań dnia 15 maja 2020 r.

Szanowni Rodzice,

przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o chęci posłania dziecka do przedszkola w trakcie trwania pandemii COVID-19:

  1. PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA
  2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
  3. ANKIETA
  4. INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów prosimy o przesłanie zwrotne                                    do przedszkola  na adres: p9@poznan.interklasa.pl skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać  POWRÓT).

Prosimy o przesłanie odpowiedzi  do 19 maja 2020r.

Jeśli z jakichś względów nie otrzymaliście państwo tych dokumentów proszę o telefon 61 877 05 58

Dyrektor przedszkola po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem i-przedszkola) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka do przedszkola w czasie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji                                o posłaniu dziecka  do przedszkola w terminie późniejszym niż 25 maja, należy                      o tym fakcie poinformować Dyrektora Przedszkola na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki. Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać POWRÓT). 

 

Dyrektor Przedszkola Nr 9 w Poznaniu

Renata Ponaratt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skip to content