014959
krasnal-2

Konkurs poznańskiej Palmiarni dla dzieci.

wiewiorka

Konkurs poznańskiej Palmiarni dla dzieci.

Dostaliśmy propozycję z Palmiarni (ech, jak tam jest pięknie…) 🙂

Myślę, że warto skorzystać 🙂

 

Dzień dobry,

wszystkie dzieci, które w tym szczególnym czasie, kiedy przemieszczanie się i odwiedzanie wielu miejsc jest utrudnione, a wręcz niemożliwe, zachęcamy do twórczej i literackiej aktywności i wzięcia udziału w konkursie Palmiarni Poznańskiej! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a na uczestników ciekawe i twórcze zadania.

Czy wiecie, że z roślinami dobrze jest rozmawiać, by rosły i rozwijały się tak, jak powinny? Teraz, gdy dla zdrowia i bezpieczeństwa zostajemy w domach, za wyjątkiem troskliwych opiekunów ogrodników, roślin z kolekcji Palmiarni nikt nie odwiedza, ani też z nimi nie rozmawia! A jest ich około 17 tysięcy…

…dlatego zapraszamy do udziału w organizowanym przez nas konkursie pod nazwą “Napisz do Palmiarni!” i stworzenia pracy plastycznej bądź pisemnej, której tematem przewodnim będą rośliny. W ten sposób i rośliny w obecnym czasie nie pozostaną osamotnione, dzięki nadesłanym pracom rysunkowym i pisemnym.

Konkurs dedykowany jest dzieciom w wieku od 4 do 15 lat, z podziałem na cztery grupy wiekowe, w tym dla przedszkolaków. Zadaniem dla najmłodszych dzieci jest narysowanie rośliny, którą chciałyby odwiedzić w Palmiarni.

W załączniku przesyłam zaproszenie do udziału w konkursie wraz z opisem zadań dla każdej grupy wiekowej. Na stronie internetowej Palmiarni do pobrania jest opis konkursu oraz regulamin i niezbędne załączniki:
https://www.palmiarnia.poznan.pl/pl/9-nieprzypisane/458-konkursy

Zdjęcia lub skany prac konkursowych wraz z formularzem zgłoszeniowym i oświadczeniem o przekazaniu praw autorskich należy do 30.04.2020 r. przesłać na adres: konkursy@palmiarnia.poznan.pl

W kwestii jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Działem Promocji i Dydaktyki:

Joanna Wojciechowska
tel. 514-652-476
email: wojciechowska@palmiarnia.poznan.pl

Natalia Kołacz
tel. 510-674-848
email: kolacz@palmiarnia.poznan.pl


Z pozdrowieniami,

Natalia Kołacz

Palmiarnia Poznańska
Specjalistka ds. Promocji i Dydaktyki

tel. 510-674-848

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content