014959
krasnal-2

KINDERNALIA ONLINE

wiewiorka

KINDERNALIA ONLINE

Dzień dobry,

 

chcielibyśmy serdecznie zaprosić dzieci z Przedszkola nr 9 Zbyszka i Jagienki oraz ich rodziców do wspólnej zabawy podczas najdłuższego dnia dziecka w historii – Kindernaliów Online. Jest to akcja poznańskich studentów, którzy przygotowali moc atrakcji dla najmłodszych, by umilić im czas spędzony w domach. Na dzieci czekają warsztaty, zabawy, quizy, kolorowanki i wiele innych ciekawych materiałów, które przeplatane są konkursami z nagrodami. Do wygrania m.in książeczki, pluszaki, zestawy do baniek mydlanych, vouchery czy kosmetyki. 

Przygotowaliśmy również KinderPoradnie – psychologów i logopedów, którzy za pośrednictwem Skype’a połączą się i przeprowadzą około trzydziestominutową rozmowę, w ramach której będzie można zaczerpnąć porady online całkowicie za darmo!  Zachęcamy do kontaktu poprzez wiadomość na Facebooku i zapisywania się na rozmowę online. Nasi wolontariusze ustalą godzinę łączenia oraz szczegóły techniczne. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzielą się Państwo naszą inicjatywą z rodzicami. Jeśli tak będzie, to zachęcamy również do udostępnienia informacji o Kindernaliach Online na Państwa stronie. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiam,

Agata Rudnicka

Link do Facebooka Kindernaliów: https://www.facebook.com/kindernalia/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content