014959
krasnal-2

Zapisy do kl. I szkoły sportowej.

wiewiorka

Zapisy do kl. I szkoły sportowej.

Treść wiadomości:

Szanowni Państwo,
W przyszłym roku szkolnym 2020/21 Szkoła Podstawowa Nr 51 przy os. Lecha 37, planuje otworzyć oddziały sportowe na poziomie klas I o następujących profilach:

 

1. Piłka nożna chłopcy / dziewczyny (patronat KKS Lech Poznań)
W tej klasie w ramach dodatkowych treningów chłopcy trenują piłkę nożną oraz sporty uzupełniające z trenerem Lecha Poznań. Natomiast dziewczyny mają dodatkowe zajęcia sportowe ogólnorozwojowe (lekkoatletyka, gimnastyka, różne dyscypliny sportowe).

 

2. Pływanie chłopcy / dziewczyny (patronat KU AZS UAM Poznań).
W klasie pływackiej również występuję podział na dwie grupy ćwiczebne, natomiast jest on uzależniony od umiejętności pływackich. W klasie I zajęcia na basenie odbywają się dwa razy w tygodniu. Dodatkowo prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe w szkole.

 

Z uwagi na obecną sytuację związaną z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 i brakiem możliwości przeprowadzenie prób sprawnościowych w planowanych terminach, prośba do Państwa, żeby wypełniony i podpisany wniosek zeskanować i wysłać mailem na adres rekrutacja@spnr51.poznan.pl lub szkola@spnr51.poznan.pl, przesłać pocztą na adres 61-294 Poznań, os. Lecha 37 lub pozostawić w specjalnie przygotowanej skrzynce pocztowej przy wejściu do Szkoły. Istnieje również możliwość wysłania skanu dokumentu ze swojego konta w systemie NABÓR na adres szkoły (trzeba jednak wypełnić dokument elektronicznie).
Druk zgłoszenia i wniosku wraz ze stosownymi oświadczeniami można pobrać ze strony SP 51 https://spnr51.poznan.pl/aktualnosci/z-ostatniej-chwili/item/277-rekrutacja-do-klas-pierwszych.html lub strony NABÓR http://nabor.pcss.pl/poznan/szkolapodstawowa. Można również wypełnić te dokumenty elektroniczne – w zakładce ”wypełnij wniosek”.

Termin testów do klas sportowych zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Ostateczny termin składania wniosków – 27 kwietnia 2020 r.
Serdecznie zapraszamy!


Z poważaniem
Maciej Bandosz
Wicedyrektor
T: 603 367 857
@: maciej.bandosz@spnr51.poznan.pl

Szkoła Podstawowa Nr 51
im. Bronisława Szwarca
os. Lecha 37
61-294 Poznań
NIP 782-14-19-933
tel. 61 877 77 91

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content