014959
krasnal-2

Witam w nauce zdalnej-Domowym Przedszkolu!

wiewiorka

Witam w nauce zdalnej-Domowym Przedszkolu!

Kochane „Słoneczka”!
Nie widzieliśmy się już od tygodnia. Jestem pewna, że nie nudzicie się w domu- z mamą i tatą nie można się nudzić! Bo kto się nudzi? Tylko lenie! A może poprosicie rodziców, żeby przeczytali Wam wiersz Jana Brzechwy pt. „Leń”? Jeśli nie macie go w domu, na pewno bez problemu znajdziecie w internecie.
Ale Wy nie jesteście leniami, wiem to na pewno! Przecież Was znam! Dlatego kochani zabieramy się do wspólnej nauki. To co, że przez internet? Każdy sposób jest dobry!
Życzę Wam przyjemnej pracy w Domowym Przedszkolu 🙂

Wasza Pani Magda 🙂

******************

Drodzy Rodzice!
Mam nadzieję, że czas kwarantanny przebiega Państwu najlepiej, jak się da w tych okolicznościach. To czas trudny dla wszystkich.
Minął już tydzień od zamknięcia placówek edukacyjnych. Trzeba zadbać o naukę dzieci, także na poziomie „zerówki”. W porozumieniu z Panią Dyrektor, na podstawie wytycznych Ministerstwa Edukacji rozpoczynamy naukę zdalną. Będę zamieszczała na stronie przedszkola, w zakładce naszej grupy (gr. IV „Słoneczka”) wskazówki do pracy i zadania dla dzieci. Na pewno świetnie sobie Państwo poradzicie! Będą to zadania głównie dla dzieci 6-letnich, 5-latki mogą robić wybiórczo, oni mają jeszcze rok do szkoły.
Pozdrawiam i życzę miłej pracy oraz dużo zdrowia i optymizmu!
Pani Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content