014959
krasnal-2

Ubezpieczenie NWW

wiewiorka

Ubezpieczenie NWW

Szanowni Rodzice

Otrzymaliśmy ofertę ubezpieczenia dzieci od skutków nieszczęśliwych wypadków oraz zachorowań. Podobnie jak w poprzednich latach to Rodzice podejmują decyzję o ubezpieczeniu dziecka oraz sami wybierają ubezpieczyciela i zawierają z nim umowę. Przedszkole jedynie przekazuje jedną z ofert, którą otrzymaliśmy. Ubezpieczenie dziecka jest dobrowolne. Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż dzieci nie potrafią przewidywać skutków swoich działań, a pomimo najlepsze opieki im więcej ich się zbierze w jednym miejscu (w każdej grupie jest 25 dzieci), tym “ciekawsze” mają pomysły, zachęcamy do ubezpieczenia pociech. Tym bardziej, iż zakres ubezpieczenia obejmuje 365 dni w roku 24 godziny na dobę, czyli wszystkie wypadki w domu, przedszkolu, gdziekolwiek w kraju i za granicą. 

Jeśli zdecydują się Państwo na ubezpieczenia dziecka, prosimy o skopiowanie umowy oraz dostarczenie kopii nauczycielkom dziecka. 

 

Komunikat Brokera Miasta w sprawie ubezpieczeń NNW dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,
zbliża się coroczny okres zawierania umów ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek edukacyjnych i wychowawczych na terenie Miasta Poznań.  Ze względu na obecną sytuację epidemiczną w tym roku oferty oraz ulotki dotyczące ubezpieczenia NNW  przekazujemy tylko w wersji elektronicznej (nie będą dostępne jak w latach ubiegłych w Wydziale Oświaty Miasta Poznania).
W trosce o zapewnienie najlepszej ochrony dzieciom i młodzieży, a także w celu sprostania oczekiwaniom rodziców i opiekunów prawnych, jak co roku  na naszej stronie www.ubezpieczdziecko.pl znajdziecie Państwo przygotowaną ofertę ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży na rok 2020/2021.
Zwracamy  jednocześnie uwagę, iż we wszystkich wskazanych wariantach ubezpieczenia NNW –  Świadczenie za pobyt w szpitalu w wyniku choroby  dotyczy również pobytu w szpitalu w wyniku zachorowań wirusowych czy zakaźnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content